Pomieszczenia

SYPIALNIA 1

poziom 1

 

Na 10 piętrze (poziomie 1 apartamentu) znajdą Państwo dużą sypialnię z łożem małżeńskim, dwoma stoliczkami nocnymi i szafką ścienną. Obszerna szafa naprzeciwko łóżka, pomieści całą przywiezioną garderobę. Marynistyczny, choć minimalistyczny, styl pokoju, pozwoli na chwilę odpoczynku po długim plażowaniu.

KUCHNIA

poziom 1

 

Na tym poziome znajduje się duża kuchnia z wyspą do pracy, która jest w pełni wyposażona i dostosowana do wymagań i oczekiwań klientów. Wyposażenie: zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, lodówko-zamrażarka, ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy, pełne wyposażenie AGD oraz wiele potrzebnych rzeczy, które pomogą Państwu spędzić cudowny czas nad morzem.

POKÓJ DZIENNY

poziom 1

 

Kuchnia jest powiązana z częścią jadalną i pokojem dziennym. Znajdą tu Państwo duży stół z możliwością rozkładania dla 8 osób, a także wygodną i komfortową sofę wypoczynkową, która może zamienić się w łóżko sypialniane. Dla udogodnień gości zadbaliśmy również, o najmłodszych lokatorów w naszym apartamencie, gdzie znajdą Państwo: stolik plastikowy z krzesłami, krzesło do karmienia, kojec do spania, plastikowe sztućce i talerze oraz parę zabawek dla aktywnych dzieci w domu i na plaży.

Na dole znajdą również Państwo telewizor, sprzęt grający umilający wypoczynek. W apartamencie dostępny jest ruter Wi-Fi oraz panel naziemnej telewizji cyfrowej w języku niemieckim.

ŁAZIENKA 1

poziom 1

 

Łazienka na poziomie 1 wyposażona jest w umywalkę, miskę WC, prysznic, półkę z wysuwaną szufladą, suszarkę i pojemnik na nieczystości. Znajdą tu Państwo również komplet ręczników: 1 duży i 1 mały dla 8 osób oraz 1 ręcznik plażowy.

TARAS WIDOKOWY 1

poziom 1

 

Dolny taras wyposażony jest w wypoczynek ratanowy, który komfortowo pozwala zrelaksować się nad morzem.

POMIESZCZENIE GOSPODARCZE

poziom 1

 

Dla Państwa wygody i komfortu zaprojektowane zostało specjalne pomieszczenie gospodarcze (zastępujące szafę), gdzie znajdą Państwo to co najbardziej potrzebne nad morzem tzn. parawan, koc plażowy, 2 leżaki, 2 krzesła, koszyki plażowe, torba termiczna, żelazko, deska do prasowania , suszarka na bieliznę, pralko- suszarka, akcesoria do sprzątania, odkurzacz.

SYPIALNIA 2

poziom 2

 

Górna część apartamentu to 11 piętro, gdzie wypoczynek jest również komfortem. Znajduje się tu sypialnia z łóżkiem małżeńskim, dwoma szafkami nocnymi i dużą szafą na ubrania.

ANEKS KUCHENNY

poziom 2

 

Aneks kuchenny, pozwalający na swobodne zorganizowanie posiłku dla osób spędzających czas, wyposażony jest w: płytę indukcyjną, mikrofalówkę, lodówkę, czajnik bezprzewodowy oraz w pełne wyposażenie AGD, w tym sztućce, kubki i talerze.

POKÓJ DZIENNY 2

poziom 2

 

W pokoju dziennym znajdą Państwo sofę rozkładaną dla dwóch osób oraz stół rozkładanym na 4 osoby. Naprzeciwko sofy umieszczony został telewizor i odtwarzacz DVD. Dodatkowe komody mogą przechować wszelkie akcesoria potrzebne na czas pobytu.

ŁAZIENKA 2

poziom 2

 

Łazienka na poziomie 2 posiada takie samo wyposażenie, jak na poziomie 1: umywalkę, miskę WC, prysznic, półkę z wysuwaną szufladą, suszarkę i pojemnik na nieczystości. Znajdą tu Państwo również komplet ręczników: 1 duży i 1 mały dla 8 osób oraz 1 ręcznik plażowy.

TARAS WIDOKOWY 2

poziom 2

 

Na tarasie mogą Państwo spokojnie zrelaksować się w wygodnych leżakach ratanowych, co pozwala na małe „nygustwo” nawet dla osób aktywnych.