Atrakcje i okolica

 

TERENY NIEDALEKO APARTAMENTU TO WSPANIAŁE PUNKTY WYPADOWE NA PIESZE SPACERY CZY PRZEJAŻDŻKI ROWEROWEWIDOK NA MORZE

Największą atrakcją naszego apartamentu, jest niesamowity i niepowtarzalny widok na Morze Bałtyckie. Myślę, że jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagających gości.

Czego człowiek potrzebuje po roku pełnym pracy, tylko szumu morza, jego widoku i nadmorskiej bryzy. To właśnie goście znajdą w naszym apartamencie i na dwóch osobnych balkonach z zachwycającym, i uspakajającym widokiem naszego, polskiego morza.

PLAŻA

jest długa, piaszczysta, taka jak powinna być polska plaża. Przyznać trzeba, że nad polskim morzem jest "TEN" wyjątkowy, delikatny piasek, za którym myślę, każdy z nas tęskni cały rok.

Od zejścia na plażę w stronę Pobierowa,rozpościera się długa i szeroka plaża, gdzie panuje spokój, cisza i na prawdę można poczuć się jak "w bajkowej scenerii" tropików. Urzekający jest wyrzeźbiony piasek przez wiatr, gdzie można poczuć się jak na Saharze.TRASY ROWEROWE

zarówno w stronę do Pobierowa, przez Łukęcin, tak i w stronę do Dziwnowa można jechać w lesie. Klimat lasu, spokoju i pięknej zieleni powoduje, że czujemy się od razu dużo lepiej i można się na prawdę wyciszyć.

Przepiękna trasa rowerowa w stronę Pobierowa wzdłuż brzegu Morza Bałtyckiego urzekają każdego. Można napotkać na parę miejsc widokowych z ławeczką lub leżaczkiem i podziwiać piękne zachody słońca.
PARK MINIATUR I KOLEJEK w Dziwnowie

W tym pełnym zieleni parku czekają na Państwa miniatury latarni morskich z polskiego wybrzeża w skali 1:10 oraz niesamowite repliki lokomotyw, parowozów i wagonów kolejowych.

Najwyższa miniatura latarni ze Świnoujścia mierzy aż 6,48m, a najmniejsza (Jastarnia) jest niższa od dorosłego człowieka. Polecamy miejsce dla rodzin z dziećmi. Fantastyczna zabawa dla wszystkich spragnionych atrakcji.BAŁTYCKI PARK DINOZAURÓW I SAFARI Wrzosowo

Kolejna wspaniała atrakcja dla dzieci i tym samym rodziców, którzy chcą, aby dzieci nie nudziły się w wakacje.

Park jest świetny, bo posiada nie tylko park dinozaurów, ale również część zręcznościową dla energicznych dzieci. Wspinaczki, liny i inne atrakcje, gdzie Państwa pociechy będą mogły zużyć swoją energię i spędzić ciekawie czas.PORT MORSKI DZIWNÓW

Tutaj można nacieszyć oko wspaniałym statkami i jachtami. Port morski w Dziwnowie znajduje się na mierzei cieśniny Dziwny.

W sezonie można skorzystać z usług portowych i przepłynąć się statkiem po Morzu Bałtyckim. Dla smakoszy dobrej ryby, w porcie można nabyć świeżo złowione ryby, gdzie ich smak na pewno pozwoli na długo wspominać wakacyjny czas.