Regulamin

REGULAMIN WYNAJMU APARTAMENTU 165

Witamy Państwa serdecznie i życzymy naszym Gościom cudownego wypoczynku w APARTAMENCIE 165 w Dziwnówku

Nasi Drodzy Klienci,
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa serdecznie do naszego apartamentu w Dziwnówku. Jesteśmy pewni, że spędzicie u nas wspaniały urlop i chętnie będziecie do nas wracać, jak czyni to większości naszych Klientów.

Prosimy o gruntowne zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Akceptacja regulaminu jest konieczna do realizacji usługi. W momencie odbioru kluczy i zameldowaniem się Państwa, jednocześnie akceptujecie niniejszy regulamin.

Regulamin określa warunki, na których należy wynajmować Apartament 165 w Dziwnówku.

 1. Do ceny apartamentu wliczany jest tylko wynajem obiektu
 2. Do dyspozycji Gości przekazywany jest apartament posprzątany, sprawny w pełni umeblowany i wyposażony.
 3. Przyjazd do apartamentu powinien nastąpić w godzinach ustalonych z osobą odpowiedzialną za przekazanie kluczy. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00 następnego dnia.
 4. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22: 00 wieczorem do 6:00 rano. Prosimy o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa.
 5. W apartamencie nie pozwalamy na pobyt większej ilości osób niż 8 (poza, indywidualnymi przypadkami ustalonymi z nami).
 6. Osobom pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie wydawane będą klucze.
 7. Klient nie może oddać naszego apartamentu w dalszy podnajem bez naszej zgody.
 8. W apartamencie zabraniamy bezwzględnie PALENIA TYTONIU ( w przypadku nie dostosowania się ponoszą państwo opłatę karna w wysokości 300 zł to jest koszt niwelacji tytoniowego zapachu.
 9. Zobowiązujemy państwa do utrzymywania wynajętego apartamentu w należytym stanie.
 10. Za zgubienie kluczy do apartamentu Klient ponosi opłatę związaną z wymiana wkładki/wkładek oraz koszty dorobienia kluczy.
 11. Klucze przekazywane są w apartamencie lub przy recepcji po wcześniejszym ustaleniu godziny.
 12. Wcześniejszy wyjazd nie upoważnia do żądania zwrotu opłaty za pobyt.

W przypadku gdy nie zastosujecie się Państwo do powyższych zasad, może to skutkować rozwiązaniem umowy w trybie natychmiastowym.
INFORMACJE KOŃCOWE

 1. Nie ponosimy odpowiedzialności za cenne rzeczy, dokumenty oraz pieniądze pozostawione w naszych apartamentach.
 2. Nie odpowiadamy za hałas spowodowany np. głośną muzyką lub innymi zdarzeniami, dobiegający z pobliskich ośrodków.
 3. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedogodności powstałe podczas pobytu np. związane z przerwaniem (prądu, wody, ogrzewania itp.), jak również za wyłączenia mediów spowodowane awariami.

Pamiętaj – w interesie wszystkich jest aby inni Goście przyjeżdżający po Was dobrze wspominali pobyt w naszym Apartamencie 165 w Dziwnówku. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie powyższych zasad. Nie zapominaj, że tym następnym Gościem możesz być także TY. Oto kilka uwag, które nie zostały uwzględnione powyżej:

 • W naszym apartamencie nie akceptujemy zwierząt domowych.
 • Mamy prośbę o nie przyrządzanie „intensywnie pachnących” dań (np. smażone ryby, frytki itp.), szczególnie w ostatnim okresie pobytu. Własne zapaszki, często nie przeszkadzają, ale pozostałe po poprzednich Wczasowiczach – trudno znieść.
 • Prosimy o nie pozostawianie brudnych garnków, sztućców, szkła użytkowego itp. w szafkach, piekarnikach i szufladach. Jeżeli umycie ich stanowi problem pozostaw je na zewnątrz w widocznym miejscu, aby nasz personel mógł je umyć. Nie jesteśmy w stanie, szczególnie w sezonie sprawdzić każdego widelca. Zapewne i Ty nie chciałbyś być zaskoczony nie dokładnie domytym sprzętem po poprzednikach.
 • Prosimy o zamknięcie okien przed opuszczeniem mieszkania.
 • Prosimy o wyniesienie śmieci przed opuszczeniem naszego apartamentu.